Beş Yıldızlı Otelde Futbol Menajeri Seks İşçisine Tecavüz etti

Futbol menajeri B.K. para karşılığı cinsel ilişkiye girmek için S.A.’yı İstanbul Beşiktaş’taki lüks otele çağırdı. İddiaya göre B.K. zorla alı koyduğu S.A.’nın gitmesine izin vermedi. Otel güvenliğinin müdahalesi ile olay karakola intikal etti. 

Beraber odaya çıktılar

Sabah Gazetesi’nin haberine göre; olay 9 Ocak tarihinde İstanbul Beşiktaş’ta meydana geldi. B.K, cinsel ilişkiye girmek amacıyla S.A. ile iletişime geçti. 4 bin lira karşılığında teklifi kabul eden genç kadın menajerin bulunduğu otele geldi. Otelde bir süre alkol alan çift odalarına çıktı.

İddiaya göre; cinsel birlikteliğin ardından S.A. gitmek istedi ancak B.K. ise anlaşmalarının sabaha kadar olduğunu söyledi. B.K. kapıyı kilitleyip S.A.’ya tokat atıp tecavüz etti.

B.K. genç kadınla para karşılığı ilişkiye girmek için anlaştığını ancak hiçbir şekilde cinsel birliktelik yaşamadıklarını iddia etti.

21 yıla kadar hapis cezası ile yargılanacak

B.K.’dan kurtulan S. A. lavaboya kendisini kilitleyip otel güvenliğini aradı. Para karşılığında ilişkiye girdiğini ancak bir süre sonra zorla alıkonulduğunu belirten S.A. futbol menajerinden şikayetçi oldu. Adli Tıp Kurumundan raporu S.A.’yı doğruladı.  Savcılık yürütülen soruşturma sonunda B.K. hakkında ‘Cebir Tehdit veya Hile Kullanarak Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma’, ‘Hakaret’ ve ‘Nitelikli Cinsel Saldırı’ suçları kapsamında 21,5 yıla kadar hapis istemiyle dava açtı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir