Huawei FreeBuds 5’in tasarımı sızdırıldı

Huawei, geleneksel tasarımın dışında bir kulaklık modeliyle karşımıza çıkacak. Birçok kablosuz kulaklık benzer bir tasarıma sahipken, Huawei FreeBuds 5’in su damlası şeklindeki tasarımı oldukça benzersiz görünüyor. Resmi olarak 23 Mart’ta tanıtılacak kulaklıkla ilgili sızıntılar ortaya çıktı. Bunlar arasında, kulaklıkların benzersiz tasarımı, yapılarındaki dairesel kulaklık sapı, kabartmalı yüzeyleri ve konforlu bir uyum için yarı kulak içi yapısı görülüyor. Üstelik bu kulaklıklar sadece 5,5g ağırlığında ve şarj kutusu ile birlikte toplam ağırlıkları 55,3 gram.

Kulaklıkların aktif gürültü engelleme ve LDAC ses kalitesi desteği olduğu bildiriliyor. Ayrıca, adaptif çevresel gürültü azaltma özelliği ve kaydırma, çift dokunma ve basılı tutma işlemlerini değiştirebileceğiniz çeşitli özelleştirme seçenekleri sunacak. Ses kalitesi ve gürültü azaltma özellikleriyle birlikte yeni kulaklıklarda FreeBuds 4’e göre ciddi bir yükseltme olduğu görülüyor. Kulaklıklar, sağlam bir ses çıkışı için HWA/Hi-Res Audio Kablosuz Altın Standart sertifikalı olarak gelecek.

Kulaklıkların diğer detayları hala bilinmiyor. Huawei, FreeBuds 5’i 23 Mart’ta Çin’de Huawei P60 serisi, Mate X3 katlanabilir ve MatePad 11 (2023) ile birlikte tanıtacağını doğruladı. Yeni kulaklıkların yakın gelecekte küresel piyasaya sürülmesi de bekleniyor. Kulaklık tutkunlarını heyecanlandıracak olan Huawei FreeBuds 5, farklı tasarımı ve üstün özellikleriyle beklentileri karşılayabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir