Madonna sahnede düştü

65 yaşındaki ünlü şarkıcı Madonna, geçen sene geçirdiği şiddetli bir bakteriyel enfeksiyon nedeniyle hastaneye kaldırılmış, ardından günlerce yoğun bakımda kalmış ve bu nedenle konser programlarını ertelemek durumunda kalmıştı. Geçirdiği kötü günlerin ardından hızla toparlanan pop yıldızı, hemen yoğun turne programını başlattı.

Ancak Madonna’nın Seattle’da yer alan Climate Pledge Arena’daki konseri sırasında başına gelenler, kötü günlerin henüz bitmediğini ortaya koydu.

Koreografi sırasında dansçısı tarafından sahnede sandalyeyle sürüklenirken yuvarlanan şarkıcı kendini hızla toparladı ancak kendisini izleyen hayranlarının endişelenmesine mani olamadı.

Düşüşüyle ilgili küçük bir kahkaha atan Madonna’ya başka bir ekip arkadaşı yardıma geldi. Ünlü şarkıcı kendini toparladıktan sonra “Kahretsin, sözleri unuttum” diye devam etti. Ardından sözleri ve koreografiyi oldukça hızlı bir şekilde hatırladı ve şarkıyı bitirdi. Olayın videosunun kamuoyuna yayılmasının ardından sevenleri, sosyal medyada hayranlıklarını dile getirdiler.

Bir kullanıcı, “O müthiş bir profesyonel… tüm çabaları bizi eğlendirmek için… onu sevmelisiniz… O inanılmaz” diye yazdı.

Başka biri de, “Hiç kimse onun düşüşü hakkında kötü bir şey söylemeye cesaret edemeyecek çünkü o bunu sahiplendi ve gülüşüyle kurtardı!” yorumunu yazdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x